Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 2 napig...

Lehetek terhes, ha 2 napig vérzésem volt,5 napig pedig barnáztam?

Figyelt kérdés
Sokkal későbbre esett szerintem a peteérésem,mert a menses előtti utolsó 5 napban ovu teszteket csináltam, de mind az 5 pozitív lett. A 6.napon reggel terhességi tesztet csináltam, ami negatív lett, a teszt megcsinálása után 3 órával megjött. 24.-én jött meg. 1 hétig szokott meglenni, ezalatt nagyon erős úgy 3 napig, 2 óránként kell tampont cserélni. Most 2 napig volt vérzésem, de nagyon gyenge volt,utána meg már csak barnáztam. Tegnap egész nap feküdtem, nem bírtam felkelni,mert szédültem, hányingerem volt és fájt a hasam. Nagyon fájt a hasam. Lementem enni, de azt ki is hánytam. Lehet,hogy gyomorrontás, de mára már semmi bajom sincs. Holnap tesztelek, de szerintetek lehetek terhes? Ezt a kérdést feltettem délelőtt is, 1 választ kaptam,gondoltam megpróbálom újra.
2010. ápr. 8. 17:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!