Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Stressz ellen mit lehet...

Stressz ellen mit lehet tenni, ha babát akarnánk?

Figyelt kérdés
Babókát szeretnénk, de viszont pár éve nem jön össze, kivizsgálás alatt vagyok, a páromra még eddig nem került sor,(de doki szerint most ő következik),kicsit stresszel szerintem hogy mi lesz ha nem jön össze, stb., a munkája miatt is! Ez befolyásolhatja azt, hogy nehezen jön össze a babó? Esetleg a férfiaknak van a stressz ellen valami jó módszer, tabi? Válaszokat előre is köszi!
2008. szept. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a párod stressze befolyásolna bármit is, mert több százezer spermiumot ami naponta is újratermelődik ez nem tenne tönkre..,de ha ezt gondoljátok, levendulás esti fürdő, aromaterápia elsősorban.

Gyertyákat gyújtsatok az esti beszélgetéshez,tv-zéshez, vacsi után pedig legfeljebb teát igyon.Ha ez nem segít,akkor nem ilyen a probléma..szex közben pedig nem a munka körül kell gondolkodni..

2008. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szió. én konkrétan rákérdeztem a nődokimnál, hogy lehet e, hogy azert nem jott ossze a babó, mert nagyon stresszes voltam (epp allamvizsgaztam), ő ilyen mindentudóan mosolygott, és mondta, hogy _minden_ befolyásolhatja.

Én félig meddig teljesen igazat adok neki, hiszen minél jobban görcsöl valaki, annal kevésbé fog összejönni.

Bár férfiaknál nem tudom hogy mivel jár, ha valaki stresszel.

De ha stressz ellen feltaláltak volna valami jó modszert a meglevőkön kívűl, hát tuti nem lenne ennyi stresszes ember. kis megértés, hogy ne hibaztassatok magatokat, hogy nem jon ossze a babó, stb.

kapcsolódjatok ki picit, csapjatok egy gorbe hetveget, annal jobb stresszoldó nincs

2008. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly novemberben közölte velem a dokim, hogy meddő vagyok! Nagyon kikészültem és mikor a párommal eldöntöttük, hogy összeházasodtunk rengeteget sírtam és vissza akartam lépni. Nem akartam tönkretenni az életét. Nagyon szeretem őt és borzalmasan fájt, hogy ezt kell neki mondanom: kezdj új életet egy olyan nővel aki tud neked adni egy gyereket is. Ő nem hagyta. Átbeszéltük és úgy döntöttünk, hogy ha mást nem örökbefogadunk egy babát. Ahogy nem görcsöltem tovább a dolgon bár még ha szóba került a gyerek még mindig nagyon fájt. Most 22 hetes kismama vagyok és teljesen spontán jött. Remélem nektek is sikerül. Csak ne görcsöljetek rá!!!

2008. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!