Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a beágyazódásnak nem volt...

Ha a beágyazódásnak nem volt semmi jele, akkor nem jött össze a babó?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam a pé után mikor kellett volna lennie a beágyazódásnak, a 7-től a 10 napig, de nem történt semmi.

Nem volt beágyazódásos vérzésem, nem volt semmi jele. Attól még sikerülhetett? Egyébként pé óta megvan a minimális fehér folyásom, az mitől lehet? És ha sikerült a beágyazódás, akkor kellene már a napokban majd terhességi tüneteket észlelnem?


2008. szept. 24. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A beagyazodast nem feltetlen lehet erezni, es a terhessegi tuneteket is sokan egyaltalan nem erzik.

Bocs, hogy nem tudtalak biztatni, de inkabb egy kellemes nem vart meglepetes, mint egy csalodas.

2008. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,most már csak azt nem értem, hogy miért nem következett szárazság pé után, miért áll fenn azóta is egyfolytában ez a fehér, krémes folyás? Minden nap van, kevés. Ilyen volt már valakivel?
2008. szept. 24. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi van nekem is, de nekem barnás krémes folyásom, ami szerintem azt jelenti, hogy meg fog jönni. Amúgy az előző ciklusom során végig krémes folyásom volt és mégis megjött. De szorítok hogy neked ne ez legyen.
2008. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a múlt hónapban a peteérés után volt fehér folyásom, egészen a mensiig. Mensi előtt pár nappal márnagyon bő vlt a folyásom. 2 nap késés után megjött, de nekem gondjaim vannak a beágyazodással, ezért kilökődött a petesejt.

Úgyhogy igen, jelenthet jót, én sem éreztem semmit, de azért nagyon ne éld bele magad, igaza van az előttem szólónak, jobb ha kellemesen lepődsz meg!

Drukkolok, hogy babó legyen!

2008. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem , hogy jót jelent! És nem azt , hogy meg fog jönni, bár attól még messze vagyok. Még másfél hét , annak még nem lehet az előjele. Hacsak nem jön meg előbb. Egyébként az enyém fehér és nem sok, nagyon kevés, nem barnás.
2008. szept. 24. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pont így van, fehér, krémes, és nagyon minimális, jövőhét végére nem várom a mensim, gondoltam meg kellene kérdezni, mi lehet ez. picit szúrkál a hasam, és gyakoriak a pisilések, remélem nem felfázás, hanem babuka. Drukkolok mindkettőnknek.

Majd írj hol tartasz.

2008. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi! Hát annyiban változott nálam a helyzet, hogy a fehér folyásból mára barna lett,meg egyfolytában görcsöl a hasam. Hogy most ez tényleg a beágyazódástól van akkor nagyon boldog vagyok, viszont ha nem, akkor nagyon nagyot fogok csalódni. Szerintetek? Nagyon reménykedek, hogy most sikerül. Az én mensim majd csak okt elejére nem várható, 5-e körül, úgyhogy addig még van idő. De jövő hét végén majd megpróbálok tesztelni egyet. Neked is nagyon szorítok és írd meg mindenképpen, hogy hogy alakul nálad a dolog.
2008. szept. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!