Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha kétszer...

Lehetek terhes, ha kétszer megjött azóta?

Figyelt kérdés
nyáron a barátommal szeretkeztünk , és kihuzta és ugy ment el.viszont én utána törölgetés közben bekentem véletlenül.azóta megjött egyszer , és a következő hónapban is , de akkor már fogamzásgátlót szedtem.lehetek attól még terhes?:S:S
2008. szept. 23. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

nem túlzottan valószínű - sőt, egyáltalán nem valószínű..:)

(ha bővebben akarod: biztos, hogy nem vagy terhes)

egy apró megjegyzés:

nem tudom hány éves vagy, de ha ahhoz elég érettnek érzed magad, hogy nemi életet élj, akkor azért illene rendelkezni némi biológiai ismeretekkel is...

2008. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Minden elképzelhető...de!

Héj! 1. Hogy lehet bekenni véletlenül?

2. Miért itt kérdezősködsz, mikor vehetnél egy tesztet és akkor azonnal megtudod az eredményt

3. Vagy van egy csomó nődoki is most már...

Na mindegy te tudod...

2008. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Attol mert megjott meg siman lehetsz terhes.

De attol a kis torolgetestol nem leszel terhes. Csak akkor van ra eselyed, ha a baratod benned elvez el, kulonben olyan minimalis, hogy tulajdonkepp nem szamit.

2008. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Akkor még nem szedtél fogamzásgátlót csak utána kezdted? Ezekszerint voltál nőgyógyásznál, nem? Szerintem nem vagy terhes, egyáltalán miért gondolod ezt, ha már kétszer is megjött azóta?
2008. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi
2008. szept. 23. 20:58
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként nem bizom a tesztekben , azért kérdeztem itt meg
2008. szept. 23. 20:58
 7/11 anonim válasza:

Pedig egy tesztben inkább bízhatnál ami az esetleges terhesség esetén a szervezetedben lévő terhességi hormont mutatja ki mint bennünk akiknek fogalma sincs, h pontosan mi, hogy történt. Arról nem is írtál, h vannak-e vmilyen tüneteid mint pl:

elmaradt menstruáció (igaz, pár csepp terhesség esetén is előfordulhat az első elmaradt menstruáció idején)

reggeli rosszullét (sok nőnek egész nap hányingere van, egyeseknek egyáltalán nincs)

gyakori vizelési inger

mell megnövekszik, érzékennyé válik

a méh nagyobbnak érződik

a mellbimbó körüli terület, az anyajegyek sötétebbé válhatnak

a mellen előtűnnek a vérerek kék csíkjai (később a hasfalon is)

a mellbimbón a bőr szárazzá válik

előtej szivárgás

folyamatos éhségérzet

nagymértékű fáradtság

ha terhesnek érzed magad

Természetesen ezt úgy másoltam be:D


[link]

2008. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehetnél elvileg mivel az előcucctól is lehetsz terhes!Szóval jobban járna mindenki ha védekezne nem attól kéne parázni,hogy mikor vagyok terhes
2008. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Elő nedvtől nem lehetsz terhes... ezt nem ártana, ha megértené a nép. Vagyis lehetsz, de olyan kicsi eséllyel, hogy valószínűleg az emberi faj pályafutása során még sohasem történt meg.

1X még megjöhet a mensid, de h 2X is... arra megint olyan kicsi az esély, hogy szinte lehetetlen. 2X lehetetlen az pedig egy baromi nagy NULLA.

Ha pedig a tesztekben nem bízol, akkor gyógyszerben sem kellene :)

2008. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előváladéktól is terhes lehetsz...

De a lényeg, hogy 99%, hogy nem vagy az, nyugi!!

2008. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!