Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan nő akinél nem...

Van olyan nő akinél nem mutatja ki a terhességi teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Minőségi tesztekre gondolok pl: One Step, Gabriel
2010. ápr. 7. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. A legelején nagyon is gyakori, főleg ha a teszt nem 10-es érzékenységű. Két hét késés az, ami után már szinte minden teszt korrekt eredményt mutat, de pl. a MediLab nagyon gyakran lesz téves pozitív.
2010. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem medilabbal lett tévedhetetlen pozitív, ne bántsd :DD igazából a tesztelés időpontjától függ. Kora terhességnél lehet negatív is a teszt .
2010. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked szerencséd volt vele. Én eddig jót arról a tesztről most először hallok. Másik barátnőmnek is pozitív lett aztán tessék. Egyébként off egy kicsit nem tudjátok melyik az az oldal ahol a pozitív tesztek képei vannak fent?
2010. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
oké,azt azért leírom, hogy akkor már kb. 5-6 hetes terhes lehettem, már a reggeli pisiből is kimutatta :)) Az oldalt nem tudom sajnos, de hátha van okosabb is....
2010. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 hónapos kimaradás után vagyok, és 2 tesztem is negatív lett. Ezért lennék kíváncsi. Lehetséges, hogy nekem egyáltalán ki se mutatná?
2010. ápr. 7. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
fals pozitív van ilyen kimaradásnál (pl. méhenkivüli), de nem lehet fals negatív, mert ugye a hcg hormon mennyisége folyamatosan nő....Lehet hogy nem terhesség van mögötte? Nődoki?
2010. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, olyan terhesség nincs, ahol nem termelődik hcg, ha egy teszt sem mutatta ki, akkor a dolog 2 esélyes, vagy már betöltötted a kb. 16. hetet, vagy nem vagy terhes, és más oka van a kimaradásnak. Szerintem nem vagy terhes, de nem ártana megnézetned magad egy dokival.

Off: itt van egy pár terhesteszt:

[link]

2010. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
HÁt akkor más lesz a baj, a héten megyek nőgyógyászhoz, semmilyen terhességre utaló jelem nincs azon kívül, ha lehet azt annak nevezni, hogy pl autóban vagy buszon érzem hogy rázkódnak a veséim.. :/
2010. ápr. 7. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm :):)
2010. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!