Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi folyik itt? Terhes vagyok?...

Mi folyik itt? Terhes vagyok? Vagy ez csak a tabletta hatása?

Figyelt kérdés
Szeptember 3-án,este szeretkeztünk a barátommal, de kiszakadt a gumi. 4-én este bevettem az esemény utáni tablettát. 12-én megjött, tartott 5napig, de nagyon kevés jött, az eleje barnázás volt, utána kicsit vörösebb lett, majd megint barnás. Ahogy kiszámoltam holnap (24-én) kellene, hogy megjöjjön. Az utolsó normális menstruációm Augusztus 27-én volt. Elég érzékeny a mellbimbóm mostanában... Légyszi segítsetek!!!! Tapasztalatokat is szeretnék... Nagyon félünk a barátommal, hogy valami történt... 18éves vagyok!!! :( légyszives segítsetek!!! :\'(
2008. szept. 23. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha bevetted az esemény utánit és utána nem hánytál, nem ment a hasad, akkor sztem nem lehetsz az. Azt azért ne felejtsd el, hogy ez a tabletta tele van hormonnal, ami akár ilyen hatással is lehet a mensesedre. De hogy megnyugodj sztem vegyél egy tesztet.
2008. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhes vagy. De a biztonság kedvéért vegyél egy tesztet, kimaradt mensi napjától kimutatja a terhességet. A mellbimbó attól is lehet érzékeny, hogy meg fog jönni. De ne stresszelj, mert akkor is késhet! Esemény utáni tabletta után szinte kizárt, hogy terhes legyél!
2008. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes. Magad megnyugtatására, tesztelhetsz egyet. Az, hogy a mensi nem volt normális, az nem baj, hiszen a tabi felkavarta a szervezetedet illetve a hormonháztartásodat. Nyugi, biztos nem jön a baba....
2008. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ!! És mi van, ha holnap sem jön meg? A tabi miatt? Tesztet nem merek venni :( de ha nem jön meg a héten, akkor jövő héten veszek egyet... vagy lehet pénteken... nagyon félek, pedig eddig nem féltem annyira, gondoltam bevettem, ugy ahogy le van írva, nem lehet semmi gond.. Azt is, h megjött egy kicsit természetesnek vettem, hiszen a papíron is rajta van, hogy összezavarhatja a menstruációm, meg jöhetnek barnázások a következő menstruáció megjöttéig.

Amúgy az mennyire befolyásolja a tabletta hatékonyságát, hogy 5-én felmentünk kocsmázni és boroskoláztam meg söröztem. 5-én reggel vettem be a második tablettát, igazából délelőtt 10kor. És este 9után ittunk... Ugye ez nem lehet probléma?

2008. szept. 23. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolta a pia! Nyugi, nem vagy terhes!
2008. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jolvan, próbálok megnyugodni.. Nagyon szépen köszönöm Nektek a nyugtató választ! Bízom benne, h nem történt semmi "baj"... De ha nem jön meg péntekig.. lehet veszek egy tesztet, csak hogy megnyugodjak. Mégegyszer nagyon köszönöm!!!
2008. szept. 23. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tutira nem vagy terhes, nyugodj meg!

Az eseményutáni jól összezavarta a szervezetedet, lehet, hogy kell 1-2 hónap is, mire visszaáll!

Védekezzetek normálisan, mert ez a tabletta olyan, mintha a normális fogamzásátlóból egyszerre bevennéd mind a 21-et!!!

2008. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben!! Próbálok... :) nagyon köszi, hogy írtál!!! csak nehéz megnyugodni.. akkor leszek nyugodt, ha megjön normálisan... :D
2008. szept. 23. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes.
2008. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!