Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet látni egy terhességi...

Hol lehet látni egy terhességi teszten, hogy az milyen érzékenységű? Hogy jelzik azt, és hol?

Figyelt kérdés

Eddig még egyszer sem találtam meg rajta, de lehet, hogy én vagyok a béna.

Nagyon szeretnénk már babát, de nem tudom, hogy milyen érzékenységű tesztet használjak.


2008. szept. 23. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
a legjobb a clearblue bár az elég drága de már a meni megjövetele előtt 4 nappal kimutatja sőt nekem már előtte 5 nappal kimutatta igaz hogy nagyon halvány volt de kimutatta
2008. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb teszt 25-ös: Gravi-HCG, Lily, Pregimax, Romed

20-as: Corax meg talán a Gabriel

10-es: Qupido, Acon

50-es: Clearblue (biztosan nagyon érzékeny a reagense, mert sokaknak kimutatja nagyon hamar halványan)

De a mensi elmaradása után 3-4vagy többnappal már szinte mindegy, hogy melyikkel tesztelsz. AZ olcsó is ugyanolyan jó.

Jah, és általában csak a használati utasításra van ráírva az érzékenység, a dobozon nincs feltüntetve kívül!

2008. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat. További szép napot nektek.
2008. szept. 24. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!