Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma észre vettem egy minimális...

Ma észre vettem egy minimális barnázást a bugyimon! Okt.3-ára nem várom! Lehet hogy baj van vagy baba?

Figyelt kérdés
Tüneteim:melleim fájnak napok ota szurka a hasam alján de a furcsa az hogy inkább a baloldalon!Hányingerem ritkán van!Mi lehet?
2008. szept. 23. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Néha ugy érzem mintha lázas lennék!De nem!A mellbimbómon észre vettem hogy sokszor olyan fehér!
2008. szept. 23. 13:48
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor utoljára megjött,4 napig tartott de nagyon más volt mint eddig inkább barnának mondanám egy kis vérrel,de azt nem tudom miért volt az első nap sokkal rosszabb mint eddig!Iszonyatosan görcsöltem!
2008. szept. 23. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonlóak a tüneteim, ém elsejére nem várom. nekem ma volt egy kis barnázás. Esetleg a beágyazódás jele lehet.
2008. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is volt már, hogy mensi előtt már jóval barnáztam, a barnázgatás utalhat hormon zavarra is vagy bármi másra, várj türelmesen míg megjön, vagy nem, és utánna tesztelj.
2008. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!