Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasarnap nem kellene megjonnie...

Vasarnap nem kellene megjonnie! Felidoben nagyon sokat probalkoztunk, tobbszor, tobb pozban! Most olyan mindjart megjon erzesem van. Faj a derekam es sokat pisilek! Mennyi eselyem van hogy babas vagyok?

Figyelt kérdés
Volt mar egy terhessegem(Elveteltem) es akkor is sokat pisiltem meg ejszaka is fol kellett kellnem.Az 200% hogy nem vagyok folfazva!!!!!Nagyon szeretnem a babat!!!!!
2008. szept. 23. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát addig még rengeteg idő van, és így látatlanba elég nehéz megmondani. Várd meg azt a pár napot.
2008. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már volt egy terhességed akkor több esély van rá, hogy esetleg most is sikerült. Ne idegeskedj, próbáld elfoglalni magad valamivel és türelmesen várd meg azt a pár napot. De ha végképp nem megy vegyél olyan tesztet ami már a beágyazódás után a harmadik napon kimutatja a terhességet, sok sikert.
2008. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!