Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom Hsg helyett az...

Az orvosom Hsg helyett az altatásos lapart fogja elvégezni, mert az szerinte sokkal több infót ad, én nagyon félek tőle? Kinek csinálták ezt hsg helyett?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a tapasztalatokra, hogy hogy zajlott.
2010. ápr. 6. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak ez után lesz ilyen műtétem Én nagyon meg bízom az orvosomban és nekem azt mondta, ha már be kell avatkozni, akkor mindent meg akar nézni, így mindent ki lehet zárni. Ne félj, ugy sem érzel semmit, mivel altatnak. Így mindent látnak és ha van baj meg oldják a helyszinen! Nekem így magyarázta az orvosom. Én egyáltalán nem félek. Aminek meg kell történnie az meg is fog. Fogd így fel. Remélem segitettem egy kics lelket önteni beléd! Minden jót, fel a fejjel nem lesz semmi baj!
2010. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi. Lehet nem altatnak. Nem olvastam figyelmesen a kérdésed.
2010. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2 hét múlva kell befeküdnöm a kórházba,mert endometriózisom van.Én mondtam a dokinak,ha úgy is altat,akkor csinálja meg az átjárhatóságit is.Én csak az altatástól félek kicsit,de mindenki azt mondja,hogy nem kell.Egyébknt meg mindig azzal vidítom magamat,hogy más örülne,ha csak ennyi gondja lenne (pldul aki rákos vagy nagyon beteg),vagy arra is szoktam gondolni,hogy inkább ilyet csináljanak,mint szív-vagy agyműtétet.
2010. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a beavatkozás előtti nap be kellett feküdnöm a kórházba. Ebédet már nem kaptam, éjfélig lehetett inni.

A műtét reggel volt, köldökön egy lyuk a kamerának (1 öltésem volt)a szemérem dobon csak egy tű szúrásnyi pötty.

Egy kis émelygés, szédülés utána. A műtét után 4 órával már fel lehet kelni. Másnap reggel haza mehettem.


Egy jó tanács a műtét előtti nap jól reggeliz be és igyál napközben sok teát.


Sok szerencsét! :-)

2010. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem októberben volt altatásos lapar. Nem bántam, hogy így történt, semmi fájdalmat nem okozott. Igaz, hogy kényelmetlen volt utána, nehézkes volt a mozgás. De így legalább megtudtam, miért nem estem eddig teherbe. Évek óta vizsgálnak, néztek uh-n, vérvételek stb., mégsem láttak semmit. Kiderült, hogy endometriózisom van. Nemrég kaptam meg az utolsó GnRh szurit, hamarosan élesben próbálkozhatunk, inszemet javasolt a doki. Nekem 3 vágásom van, fél év után a helye is alig látszik. A műtétem 1,5 óráig tartott. Előző nap kellett befeküdni, másnap mehettem haza. Semmi rossz tapasztalatom nincs, nyugi, minden rendben lesz.

4 éve szeretnék babát és a legjobb döntés volt, hogy a műtétet választottam.

2010. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Az kimaradt, hogy megcsinálta a doki egyúttal az átjárhatóságit és a méhtükrözést is. Ha nem mondja, észre sem vettem volna utólag, hogy ezen is keresztülmentem. :-)

Sok sikert kívánok!

2010. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen nekem is mind a 3-at fogja csinálni..
2010. ápr. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!