Ha hétfőn lesz peteérésem és mi a férjemmel szombaton voltunk együtt, akkor még van esély a terhességre?
Figyelt kérdés
A ciklusom 9. napjától 2 naponta vagyunk együtt.
Ma van a 16. nap.
Ha minden igaz hétfőre várható az ovulációm.
De mi utoljára szombaton délután (5 körül) voltunk együtt, és legközelebb már csak hétfő délután tudunk együtt lenni, mert a férjemnek el kell utaznia.
Van esély így is a teherbeesésre?
2016. ápr. 10. 07:39
1/2 anonim 



válasza:





Igen van, 3 napot idealis kornyezetben siman elvannak a spermiumok.
Plusz meg a hetfoi egyuttlet sem lesz keso, valoszinuleg meg belefer az idobe.
2/2 anonim 



válasza:





Nekem kedden volt, szombaton és vasárnap voltunk együtt. :)
25 hkm
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!