Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció mellett is lehet...

Menstruáció mellett is lehet valaki terhes? Gyengébb vérezgetés mellett még lehetséges?

Figyelt kérdés
Már mi is nagyon szeretnénk. Lassan már 1 éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Most ott tartok, hogy 22. naptól 3 napig elég volt a tisztasági, sőt még azon se sok minden látszott. Ma egy kis enyhe vérzésem van. Általában ennél erősebben szoktam vérezni. Nem tudom mi tévő legyek.
2008. szept. 22. 18:22
 1/2 anonim válasza:
Szia!Ne légy feszült,mert sajnos az ideg sok mindenre kihat:(Írod hogy 1 éve próbálkoztok és sajnos szerintem görcsölsz is nagyon,akarod.Ami nem is lenne baj,csak hogy Lehetséges hogy ez befolyásolja a menszeszed mennyiségét.Ez nem azt jelenti hogy nem lehetsz terhes,mert a menszesz az terheség mellet is lehet,ismertem valakit,aki 5 hónaposan is vérzett.Orvosa szerint ez normális és alkattol függ.Bár én is megilyednék:(Egy picit várj és csinálj tesztet.És tényleg ne stresszelj!!Lesz babucid,csak nyugodtan!!:)))
2008. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első babámra hat évet kellett várnom, a menstruációt követő 26. napon fogant.

A második babámra újabb öt évet. A második babóca a menstruációm közben fogant meg.

Ne add fel a reményt!

Minden lehetséges!

2008. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!