Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit izgatott vagyok, hogy...

Kicsit izgatott vagyok, hogy vajon, most sikerült-e vagy sem. Tünetek még nem észlelek magamon. Várjak csütörtökig vagy sem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
várd meg, tudom nagyon nehéz ilyenkor, nagyon hosszúnak tűnik ez a pár nap, de valakinek még az elmaradás után SEM mutatja ki, ne tedd ki magad csalódásnak
2008. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csigavér :D Ne siesd el a tesztet, én nemvárt-nemjöttmeg 4. napján teszteltem egy negativat, holott már terhes voltam.. Jó csalódott is voltam.. :( :)) Aztan persze kiderült a turpisság, hogy nem mutatta ki az a fránya teszt!

Foglald el magad valami mással, hogy ne gondolj állandóan rá, nem jó, ha nagyon rágörcsöl az emberfialánya, mert ha nem sikerül, akkor csalódottak leszünk, meg magunkat hibáztatjuk, szóval vedd lazán, ne számold mennyit kell még a tesztelésig aludni.

2008. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is csütörtökön nem kellene megjönnie, én is nehezem bírom ezt a pár napot...én szerintem csak szombaton-vasárnap tesztelnék, ha nem jönne meg...

direkt nincs is itthon teszt, mert össze vissza tesztelgetnék

2008. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!