Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj ha fájdogál a hasam,...

Nagy baj ha fájdogál a hasam, vagy néha beleszur egy kicsit a fájdalom? Terhes vagyok 8hetes.

Figyelt kérdés
Fájdogál a hasam meg néha beleszur most ez normális?Ja és nagyon szédülök és hányingerem van.Nincs rá valami hatásos modszer szedem a B-6 vitamint is.Persze az elevitet is.8 hetes vagyok.
2008. szept. 22. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A testednek hozzá kell szokni a terheséghez, és ezt ilyen tünetekkel jár. Ez természetes.
2008. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a hányingerre az a trükk (nekem nem jött be, ugyanúgy émelyegtem meg hányingerem volt), hogy sose legyen teljesen üres, vagy teljesen teli a pocid.


pihenj, amennyit tudsz.


A hasszurka semmiség, majd a 14 hét körül, ha elkezd tágulni a méhed, és helyet csinál magának :D (már ha a szerencsétlenebbek közé tartozol, a szerencsések nem érzik)


Én jópárszor hánytam is, lehet veled is előfordul, az is természetes.


Reggel, amikor felebredsz, kapj be az elöző este az éjjeliszekrényre tett kekszet, elrágcsálod, aztán pihensz öt percet, nekem bejött, kicsit könnyebben indult a nap.


Én mindig mosolyogtam, egyrészt megnyugtattam vele magam, meg a környezetem, másrészt csak mosolyogni tudtam, ha arra gondoltam, hogy azért fáj, mert lennt munkálkodik a babó, mindig elolvastam melyik héten hogy fejlődik, mennyiben változik, elképzeltem, és könnyebb lett.. meg arra gondoltam, hogy elmúlik úgyis előbb utóbb :)


Gratula a babócához!

2008. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mehed no, azert szurkal. Szedules lehet az alacsony vernyomas miatt is, nekem is volt. Hanyingerre pedig a jo kis IKEA-s gyomber keksz jott be meg a Coca-Cola.
2008. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!