Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindig jókor próbálkozunk,...

Ha mindig jókor próbálkozunk, mért nem jön mégsem össze?

Figyelt kérdés
9 hónap után, most úgy érzem feladom ezt a baba dolgot.Amit lehetett kipróbáltam.Elevit,folsav,barátcserje,teák,ovu teszt,hőmérőzés,jónás módszer.Belefáradtam.Jövőhéten megyek dokihoz,vigyem a kis diagrammjaimat vagy teljesen fölösleges?
2008. szept. 22. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
átérzem a helyzeted én is hasonló cipőben járok, csak annyi különbséggel, hogy nekem a hátamögött már lassan három év szerencsétlen próbálkozás van, és én már dokinál is voltam. Mindennek a titka a nyugalomban és kitartásban rejlik, nem szabad görcsösen annyira akarni, mert ezzel csak késlelteted majd meglátod mindenki ezt fogja mondani. Minden esetre menj el a dokihoz, mert nem biztos, hogy minden rendben van nálatok.ha kivizsgál te is okosabb leszel és nem idegeskedsz feleslegesen. Sok sikert. ja és soha ne add fel a reményt, mert mindíg az hal meg utoljára.L
2008. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidd a hőgörbéd meg minden kapcsolódó anyagot.

Nyugi, nagyon sok módszerrel meg lehet turbózni a babóca fogantatásának esélyeit, a nőgyógyászod biztos fog tudni segíteni.

Esetleg ha nagyon turelmetlen vagy, hazudhatsz egy olyat, hogy picit több, mint egy éve próbálkoztok, és akkor elküldhet bővebb kivizsgálásra.

2008. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj dokihoz es konzultalj vele. Nekunk 8 honap utan sikerult a baba, de ugy, hogy abban a honapban annyi mindennel el voltunk foglalva, hogy nem ertem ra a baba teman gondolkozni. Ugyhogy en hiszek abban, hogy nem szabad ragorcsolni, mert az tobbet art, mint hasznal.
2008. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem ne görcsölj ennyire. Vannak ismerőseim és magamon is tapasztaltam a "babastressz" (én így hívom) nem tesz jót. Én is hónapokig néztem mikor van peteérésem akkor (is) szeretkeztünk a férjemmel, aztán sírógörcsöt kaptam mindig amikor megjött. Aztán pár hónap után én is belefáradtam, és úgyvoltam vele, hogy jön amikor akar, nemgörcsölök rá, mert tönkreteszem magam. a következő hónapban nem érdekelt mikor van peteérés, akkor szeretkeztünk amikor jólesett. mikor meg kellett volna jönnie, előtte 2nappal a férjem rám nézett és azt mondta: "te terhes vagy". Kiröhögtem, hogy ha eddig nem sikerült, akkor nem hiszem, hogy pont most. De másnap csináltam tesztet és pozitív lett:-) igaz 8hetesen sajnos elvetéltem. Úgyhogy neked is ezt tudom tanácsolni.
2008. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezeket nemkell vinned mert a dokik többsége a högörpét fölöslegesnek tartja. ebben énis egytértek. mindenkéépen a doki megvizsgál,és viszahivat a 13 napon hogy megnézze van e peteérés egyáltalán. nos nekem sajna nincsen,pedig már a hormonom is rendbejött. annyira szomoru vagyok én is hogy elsem tudom mondani. ha meglátok egyterhes kismamát majdnem sirok. ez nagyon nehéz dolog. soha életemben nemgondoltam hogy ennyire megfogok szenvedni a babáért
2008. szept. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!