Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk. 3 év...

Kisbabát szeretnénk. 3 év után elhagyoma fogamzásgátló tablettát. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Mi babát szeretnénk. Én 3 évig fogamzásgátló tablettát szedtem, és mivel eldöntöttük hogy jöhet a baba, az utolsó tablettám beszedése a mai nappal befejezödik. Mire kell figyelnem vagy kb. mennyi az az idö mire teherbe eshetek, mert gondolom a tabletta szedése hagy nyomot és biztos nem leszek rögtön terhes. Ti mit tanácsolnátok?
2008. szept. 22. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En 4 eve hagytam abba a tablettat. Ket eve probalkozunk. Nekem a tabletta miatt nincs peteeresem es baj van a sargatest kepzodessel. Ezert most gyogyszert kell szednem hogy rendbe jojjek.

Tudom, hogy nem ilyen valaszra szamitottal. Masok szerencsesebbek es nekik egybol osszejon a baba. Mi nem vagyunk ilyenek. Szerintem ez teljesen egyeni, hogy ki mikor lesz terhes.

Drukkolok nektek, hogy minnel elobb sikeruljon!

2008. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 menstruációs ciklus szoktak az orvosok javasolni. De ez nem 100%.
2008. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ok. A tanácsaim :D


0. Nődoki, rákszűrés.

1. Ne ess pánikba az első pár negatív teszt után. Rendszeres szexuális élet mellett van 20% a babócára havonta. Nem biztos, hogy elsőre össze fog jönni.

2. Hőgőrbét csinálhatsz, és figyelheted a peteérésed. Én progit használtam (Advanced Woman Calendar), de online is van hasonló, Ciklus.hu, vagy valami ilyesmi.

3. Homeopátiás szerek. Én Mastodynon cseppeket szedtem, mert a nődokim ezt ajánlotta, de sokan innen eskusznek a cickafarkfű, meg palástfű teára. Olvass utána

4. Ha eltelt pár hónap, nődoki, és ő tudja az első pontban említett 20%ot mindenféle hormontartalmú dolgokkal (Closty (nekem volt peteérésem, mégis kaptam, első hónap után össze is jött a babó)) turbózni.


Sok szerencsét, kitartást.

2008. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást.tehát elsö a nögyógyász.Még 1 dolog miatt tartok,hogy a mult évben pl. minden hónapban fel voltam fázva elég rendesen.(de tényleg havi rendszerességgel) és attól tartok ez ronthat a helyzeten.Az éven nem jött ki csak egyszer.remélem azzal vége is lett..Köszönöm a válaszokat.Igyekszünk.
2008. szept. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!