Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt olvastam itt az egyik...

Azt olvastam itt az egyik válaszban, hogy a lovagló póz a legeredménytelenebb a teherbeesésre. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják a nő legyen alul, evidens, a gravitáció miatt, jobban "belemegy" a dolog.

ha a nő van felül, a gravitáció lefelé húz, tehát kifolyhat hamar.

szoktak még úgyis csinálni hogy felteszik a lábukat, kicsit megemelik a csípőjüket, hogy tutira bemenjen

2008. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még azt mondják a kutya póz a legjobb mert mélyebben betud hatolnio a férfi megkönnyíti a spermák dolgát is!!!
2008. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ha jól emlékszem én abban az ídőben lóvagló pozban estem teherbe!Nekem ez vált be!De mondjuk a misszipoz sem rossz!

30 hetes kismami

2008. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg teljesen mindegy normális körülmények között bárhogy teherbe lehet esni ez csak azokra vonatkozik akiknél nehezen akar összejönni.
2008. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen pózban szeretitek egymást, az a lényeg, hogy jó legyen. Bár nekünk nehezen akar összejönni a baba, bár mi több pózban is szeretjük csinálni, és nem úgy kezdjük, hogy ebből baba lesz, ebből meg nem lesz. Szerintem nem befolyásolja, úgy is teherbe lehet esni. Sok sikert.
2008. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!