Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap a nem vártig. Ma reggel...

3 nap a nem vártig. Ma reggel krémes folyás "nyomait" vettem észre az alsóneműmön. Sikerült vagy ez inkább a mensim jele?

Figyelt kérdés
Mosolyra derült a szám, mert tudtommal a krémes folyás az jót jelent. Mensi előtt soha nem fájnak a mellbimbóim, de most elég érzékenyek ráadásul apró pici búbok jelentek meg rajta és fel vagyok kicsit puffadva ill. szédülök. :)
2008. szept. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Így elég nehéz megállapítani bármit is,ha más mint eddig a menstruáció előtt,akkor a helyedben gyorsan vennék egy tesztet!
2008. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez mindkettőre utalhat. ilyenkor nemlehet bisztosat mondani
2008. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A ciklusaim általában rendszeresek 28-30 naposak, pé-m tuti van, az elmúlt évek során mindig az első vagy a második napon szoktam kicsit görcsölni, ami kb 10 perc, a melleim soha nem fájtak. A mostani ciklus során volt mellfájdalom, petefészek és hasszurkálás, vizelési inger. Nem tudom mire gondolhatnék.
2008. szept. 23. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!