Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy most végre...

Elképzelhető, hogy most végre sikerült vagy ez inkább mensi jelei?

Figyelt kérdés
Úgy érzem most sikerült teherbe esnem. Jeleket még nem észlelek magamon, csak annyit, hogy kicsit fájnak a mellbimbóim, székrekedésem, puffadásom és fehér tojásfehérje szerű folyásom van. Az összes létező kalkulátort megnéztem és mind ugyanazt mutatta. Együtt is voltunk abban az időben: 6-11-ig. Csupán a 9-ét és a 12-ét hagytuk ki. Egyébként 25-re nem várom. :) Bizakodó vagyok és ha netalántán nem sikerülne megint, akkor sem adom fel!
2008. szept. 21. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtetem leírni, hogy enyhén szurkál a hasam alja.
2008. szept. 21. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy :-) Remélem sikerült Neked, azt mondják, hogy van egy ilyen megérzés, hogy valami történik, valami más, vagy csupán annyi, hogy nincs egyedül az ember. Majd írd meg hogy mi a helyzet. Nekem valamikor 8 nap múlva kellene megjönnie, de nem érzek semmi különöset.
2008. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj én nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön, kérlek üzenj, hogy mi a helyzet! Sok sikert!
2008. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de jó Neked :) remélem tényleg sikerült!!! és remélem a férjed/élettársad is minimum ennyire örül a babának mint Te :) Hány éves vagy amugy? :)
2008. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!lehetséges,hogy áldott állapotban vagy!

Jelek megvannak,remélem sikerült!

28 hetes kismami

2008. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi!elírtam!

Már 30 hetes:)

2008. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és úgy gondolom, hogy elég érett ahhoz hogy gyermekünk legyem, a párom 25, mondjuk ő egy kicsit még fél, hogy minden okés legyen. Mindenkinek köszönöm a választ és mindenkinek boldog babavárást!
2008. szept. 22. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!