Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok/ lehetek?

Terhes vagyok/ lehetek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem nagy bajban vagyok..tegnap este átmentem barátomhoz, és egy-két csók,petting után jött a szeretkezés..( én szűz voltam:S) mindn jól ment de egy kcsitfájt úgyhogyhamar kivette.. de épp az a baj, hogynemvédekeztünk... tudom, hogy hülye meggondolatlanak gondoltok, de utánna amiko ivertem neki akkor folyt ráa kezemre.. és utánnaamikor próbált volna megitn behatolni,akkor mondta neki ne, így nem hatolt be, és amikor hazajöttem akkor jól megfürdöttem éás sokáig, é sprobáltam ott belül is mosni.. terhes lhetek? létszi segítsetek! nem akarok nőgyógyászhoz menni! !!:S
2008. szept. 21. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tuti nem vagy terhes..... szerintem.

ahhoz több kell, behatolás, belédélvezés, stb...

nyugi nem vagy az.

2008. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jujj..egy kicsit hibásan írtam le a kérdésemet:S ezért elnézést kérektőletek:S az első válaszadónak köszönöm a segíségt!várok még válaszokat!:)
2008. szept. 21. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.
2008. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketteske ***** válasza:
Ettöl nem lehetsz terhes! Tök sokan évekig próbálkoznak és nincs eredménye, úgyhogy nyugodj meg, a teherbeeséshez tényleg több kell!
2008. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!