Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy egy hónapon...

Lehetséges, hogy egy hónapon belül többször is van pé? Vagy akár több napig tart?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap és ma is szúrkál a hasam és fehéres , sűrű folyásom van. A ciklusom meg 28-32 napos, úgyhogy nem lehet nagyon pontosan meghatározni a pé pontos idejét. De még csak 9 napja volt a vérzésem, de azt írják több oldalon és válaszban is, hogy a pé a 14. napon van. Akkor most nem értem. És pé-kor mennyinek kell lennie a testhőnek?
2008. szept. 20. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A peteéréshez, a vérzés első napjától visszafelé számolj 12-16 napot.Álltalában 14-et szoktak.
2008. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor az nagyon sokféle dátum lehet, mert pontosan azt sem tudom, hogy mikor fog megjönni, lehet 28 napra, de lehet hogy 32-re, így elég nehéz mghatározni. És a hőnek mennyinek kell lennie?
2008. szept. 20. 14:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és akkor mi ez a tegnap óta tartó fehér folyás és szúrkálás a hasamban? Akkor nem is biztos, hogy most van pé?
2008. szept. 20. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyi a hő peteéréskor egyénenként változó, de az biztos, hogy két ciklusban egyforma, inkább kb hasonló hőnél van. Általában peteéréskor lemegy olyan 3 tizedet a hőd az előtte megszokottól, majd a pé-t követő pár napban felugrik 3-5 tizedet is, de lehet, hogy többet. Lehetséges egy hónapban több peteérés, hiszen több petesejt szokott beérni, de általában egy domináns sejt lesz, ami megtermékenyülhet. Mivel azonban több várakozó is maradhat, lehetséges rendkívüli peteérés a ciklusod bármely napján. az oka nem nagyon megmagyarázható, hisz egy nagyon jó este, szuper szeretkezés is kiválthatja! ezt nem biztos, hogy hőmérőzéssel ki lehet mutatni, hisz gyorsan zajlik le, míg a normális ugye azért pár napos folyamat, noha csak az hőesés-növekedés két napja utal rá. Remélem, tudtam segíteni!
2008. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segítettél. Kezdem azt gondolni, ahogy napról napra többet tudok , hogy végülis vannak kivételek és csodák és végülis teherbe lehet esni akármikor, nem is annyira fontos ez a hőmérőzgetés és ovuláció meghatározás. Lehet minél többet számolgatok és mérgetek és nézegetem magam, annál nehzebben fog összejönni, mert csak stresszelem magam. Remélem hamarosan már kismamaként írhatok erre az oldalra, addig meg mindenkinek sok sikert kívánok!!!!!!!!!
2008. szept. 20. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:

hát már énsem bánnám ha énis kismamaként irhatnék ide:)

ti miota probálkoztok?

2008. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én júniusban hagytam abba a fogamzásgátlót, de a férjem külföldön dolgozik és én végülis azért számolgatok ennyire, mert mi nagyon ritkán tudunk együtt lenni, hogy nagyon pontos legyek 3 havonta. És most októberben tervezek egy látogatást, szeretném tudni, hogy mikor menjek, mikor számíthatok arra, hogy teherbe esek.
2008. szept. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!