Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt két halvány 2....

Tegnap volt két halvány 2. csíkom, két külömböző teszten. Viszont mensi szerű görcseim vannak, folyásom szinte nincs is. Ettől még lehet baby?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baba.Nekem is így volt, voltak ilyen görcseim,bár nekem akkor mikor meg kellett volna jönnie.De nem jött meg...
2008. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nekem is menzi körül görcsölgetett, de nem jött meg, hanem pici barnázás volt csak. Csináltam tesztet az egyik halvány 2 csík volt a következő nap pedig erős 2 csík.:))
2008. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat

Hétfőn van a napja, mikor(nem) meg kellene jönni!

Apró, szúkálódást is érzek.

Jaj, nem tudom, hogy mi lesz, jó lenne, ha nem jönne meg!

2008. szept. 20. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked! Sokaknál jelentkezik a mensiszerű görcs ilyenkor. Ha tudsz pihizzél, és azt hiszem a Magne B6 a görcsöket is oldja! Szerintem holnap akár újra tesztelhetsz is, ha ott a baba, erősödik a csík! Majd írj!
2008. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy!!!

Szerintem megvárom a hétfőt és utánna tesztelek.


Még egy kérdés, hát ha tudsz segíteni. A mellbimbóm közepe fehér, mellette apró pöttyök vannak, lehet hogy ez is azt jelenti?

2008. szept. 20. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

a teszt nemtéved(általában)

szerintem már nemkell találgatnod. egyértelmüen baba. örülhetsz. gratulálok

2008. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a halvány csík is csík, szóval nagyon valószínu a baba:) gratulálok:) Mensiszeru gorcseim nekem is voltak, azt hittem, meg fog jonni (én csak késobb csináltam tesztet).
2008. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, arik vagytok. Ma reggel is "kellett" tesztelnem, és ott is "csak" halvány 2. csík volt. 3 különböző teszt, 3 halvány csík!Majd kiderül!
2008. szept. 21. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!