Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Influenza elleni védőoltás...

Influenza elleni védőoltás árthat ha teherbe estem de még nem tudok róla, vagy ha már terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, és próbálkozunk is. Idén be szeretném adatni magamnak az influenza elleni védőoltást. Ha esetleg teherbe estem de még nem tudok róla, és akkor adják be, az árthat a babának?
2008. szept. 20. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mérlegeld, mert terheseknek nem adják be..a másik pedig akkor ha még nem vagy terhes menj el az oltásokért és utána állj neki a babának..ha elkezded az oltássort és közben babás leszel akkor nem adják be a többit, nem szabad és az is feleslegessé válik , amit meglókaptál, ha ez is többadagos oltás csak akkor hat, ha mind megkapod.
2008. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!