Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik, aminek...

Két napja késik, aminek örülnék is, de olyan mitől lehet.. ?

Figyelt kérdés
3napja olyan fájdalmaim vannak a mellembe,hogy alig bírok létezni.4hónapja prób.babával,de eddig semmi jele nem volt.Most a mensi időpontjában olyan fájdalommal ébredtem az egyik reggel,hogy itthon is melltartóban kell legyek,mert az is fáj ha járok vagy ha a polóm hozzám ér?Először arra gyanakodtam biztos a mensi miatt,de ilyen fájdalmam még sosem volt...szerintetek mitől lehet,változhat e a testünk ennyire gyorsan mikor csak babát tervezünk de nem tudunk róla,hogy már bennünk lenne?vagy csak pszihés lenne és ezzért fáj jobban?Mit tegyek?Segítsetek légyszi!...olyan fájdalom mintha belülről gyulladás lenne-olyan meleg fájdalom..nem tudom,hogy mondjam,nem tudom milyen a mellfeszülés,mert sosem volt ezzel bajom..
2007. nov. 11. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges,hogy terhes vagy,mert pont ez az egyik tünete.

vegyél egy érzékeny(mondjuk:qupido) tesztet és rajta!

nagyon szorítok!!!!

2007. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valakinek nagyon gyorsan reagál a teste, igen, lehet, hogy terhes vagy. Azért ha a fájdalom nem szűnik, és ennyire kellemetlen, mindenképp keress fel egy nőgyógyászt!
2007. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!