Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden kalkulátor más időpontr...

Minden kalkulátor más időpontra teszi a peteérésemet, akkor most melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
Melyik az az oldal amiben meg lehet bízni és már másoknak is segített? , Vagy az jó számolás, hogy a következő menses első napjától visszaszámolok 14 napot? ,
2008. szept. 19. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusod ált. 28 napos akkor IGEN, az a legcélravezetőbb, ha a köv.(várt, vagy nem várt) menses első napjától 14 et visszaszámolsz.

De ha 30-32-35 stb. napos általában akkor 2-4-7 nappal többet kell visszaszámolnod.

nekem pl. 33 napos ciklusom volt így mikor a peteérés számláló (ami 28 napos ciklussal számol) kiadta 14.re a peteérést, tudtam hogy nem akkor van, hanem 19-én.

De biztosabbá tehető ovu teszttel meg mikroszkóppal esetleg hőméréssel, van akinek jó, nekem spec. egyik se azt mutatta amit kellett volna..vagy hogy mondjam :)

2008. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja a lényeg kimaradt a www.ciklus.hu ezen az oldalon az előző menseseket is be tudod állítani és ezek alapján "belövi" kb. hol lehet az ovu.
2008. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó ha 14 nappal számolsz vissza, teljesen mindegy milyen hosszú a ciklusod. A luteális szakasz ugyanis 12-16 nap lehet, de általában 14. Ha 12-től rövidebb az már sárgatest elégtelenségre utal. A lényeg hogy a luteális szakasz mindig állandó és általában 14 nap. A ciklus első fele változó de a második mindenkinél állandó.

A ciklus.hu tényleg jó oldal, de neked kell megadni az adatokat és abból számol egy átlagot. Én is vezetem de nekem nem mindig jön be. Nekem a hőmérőzés vált be.

2008. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én tapasztalatom az,hogy a mensim normál 28 nspos. A ciklus.hu belövi nekem mindig egy bizonyos időre,de ovu teszt kimutatta hogy közel sem akkor van. Szóval nekem az ovulációm 18-19.ciklusnapon van.Ezek csak programok.Minden egyes női szervezet más és más.

Ajánlom probáld ki az ovu tesztet.

2008. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs, az első vagyok most látom hogy rosszul irtam, nem többet kell levonnod, hanem hozzáadnod kell többet...de amit leírtam példámat azon így is számoltam..nem tudom miért írtam rosszul :) És azért irtam hogy hogy kell levonni meg ilyesmi, hogy a következő peteérést kiszámolhassa, mert ugye ami volt azzal már sokat nem lehet kezdeni (ha baba a cél). Nekem az ovu teszt nem mutatott sose semmit, mégis terhes lettem..
2008. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Az ovu mikroszkópot kipróbáltam, de semmit nem mutatott lehet, hogy nem volt peteérésem, lehet az ovu tesztet kellene megpróbálnom már sok jót hallottam róla és lehet megbízhatóbb és egyszerűbb. Mennyibe kerül???
2008. szept. 20. 12:52
 7/7 A kérdező kommentje:
bár azis lehet, hogy már semmit nem bróbálok ki teljesen belefáradtam két év elég hosszú idő.
2008. szept. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!