Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha 26-27-ére nem...

Szerintetek ha 26-27-ére nem vártam, nem is jött meg de hétfő délután teszteltem és az -, attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom lehet nem du kellett volna csinálnom, de azóta meg nem merem. Amúgy a ciklusaim 29-30 naposak és nem szokott késni. Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van és tegnap kezdtek fájni a melleim is oldalt és mindig aludnék!
2010. márc. 31. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan ez a helyzet nálam is.Én holnap tesztelek még egyet.Szerintem te is tesztelhetsz reggel megint.Sok sikert.

2010. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én lehet megvárom a szombatot, a férjem szerint lehet,h csak késik, mert nagyon akarom :D hiába mondom,h ez most olyan más

Írj,h mi lett

2010. márc. 31. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazábol nekem is azt mondja a párom,hogy az akarástol nem jön meg.:)Rendben holnap megirom.:)Egyébként milyen tesztet használtál?Én xepilt.
2010. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

sziasztok én is 25-26. a nem várt és nem jött meg én is csináltam tesztet ma reggel gabrielt de negatív lett ti milyen tesztet vettek és hol mert itt csak gyógyszertár van.

szerintetek mikor csináljam meg a párom nekem is ezt mondja :)

2010. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem tudom a nevét csak azt,h én is a helyi gyógyszertárban vettem és 325 Ft volt, 25-ös erősségű.

Egész eddig próbálkoztunk 10 hónapja, most mennem kellene nyaki ct-re és azt mondta a doki,h ne essek teherbe addig :D Murphy törvény?

2010. márc. 31. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nem vagy terhes.A 25-ös teszt nem a legérzékenyebb.:)Bár én is azzal teszteltem.Majd ird meg te is mi lett az eredmény.:)
2010. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!