Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a terhessé...

Mennyire megbízható a terhességi teszt? Mikor csinálja új tesztet ha még nem jön meg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 10 napja nem jött meg a menszeszem és aggódok mivel koton nélkül is csináltuk. Igaz nem ment belém de akkor is van előnedv is ami miatt lehetek terhes. Csináltam egy vesztett ami azt mutatta hogy nem vagyok terhes. Megbízhatok benne? Remélem megbízhatok benne. LÉCCI VÁLASZOLJATOK!
2008. szept. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég megbízhatóak a mai tesztek,de ha nem jön meg 2-3 nap múlva csinálj még egyet. Ha akkor is negatív akkor valószínű nem vagy terhes, de orvoshoz menjél el, mert lehet más oka is annak ha kimarad a vérzés.
2008. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex után 14 nappal érdemes tesztet csinálni először. Ha negatív, rá 1 hétre mégegyet.
2008. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én kb 3hétre csináltam és nem vagyok az! Meg amúgy is nem a menszesz késése után kell. Hülyeség előtte nem. Ha nincs úgyse semmi tünet
2008. szept. 19. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

A teszt legbiztosabban a menzesz késése után tudja kimutatni, noha ráírják, hogy már előtte is lehetséges. Nekem előtte is kimutatta halványan. Ha 3 héttel utána csináltad, akkor ki kellett volna mutatnia. De késni tényleg sokminden miatt késhet. Ilyen pl a stressz is, hogy most akkor miért nem jön meg, a vizsgák miatti stressz is okozhatja. Amúgy nem biztos, hogy a terhességi tünetek mindjárt jelentkeznek. Nekem a 8.hétig szinte semmi sem volt.

Egyébként megbízhatóak a tesztek! De! ha még kb 1 hétig nem jön meg, menj el orvoshoz, mert pl ciszta is okozhat késést!

2008. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sz együttlét utáni 3.héten teszteltél, és úgy lett negatív, akkor nagyon valószínű, hogy nincs baba! De azért esetleg csinálhatsz mégegy tesztet, és akkor megnyugszol!
2008. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!