Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hsg-n megállapitották, hogy...

Hsg-n megállapitották, hogy az egyik p. vezetékem nem átjárható, a másik igen. Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
A doki biztatott,én nem tudom mit hidjek.
2008. szept. 19. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik nem volt átjárható.De engem is biztatott az orvos merthogy egyik hónapban az egyik petefészkemben a másik hóban meg a másik pfészekben érik a tüsző.Elvileg igen!!Lehetsz!Bár nekem nem jött össze.Ezzel nem akarlak elkeseríteni.Azt mondják hsg után is lehet rá egy héttel úgyanúgy elzáródás.Nekem rá két hó múlva megint elvolt záródva.Igy lombik lett belőle.És itt gügyög az én drágám a hátam mögött.Sok sikert kivánok a babásodáshoz.
2008. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!