Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam dokinál mert késik....

Voltam dokinál mert késik. Már vagy 2 hete. A tesztem halványan de +. Azt mondta nem lát terhességet, de csináljak újra tesztet és ha + akkor csinál hcg vizsgálatot. Mégsincs baba?

Figyelt kérdés
Tesztelni még nem teszteltem azóta, de mostanában reggelente nem bírok enni, nem kívánok semmit és a kávétól is hányingerem lesz. Valamint egy kicsit szédelgek is néha. De ilyenkor már kellett volna látnia a babát ha ott van, nem? Merjek még reménykedni?
2008. szept. 19. 13:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja, azt elfelejtettem hogy eddig semmilyen "tünetem" nem volt. Ezeket is pár napja tapasztalom.

A doki kizárta a méhenkívüli terhességet.

2008. szept. 19. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj újra, és ha sötétebb a csík, akkor biztosan baba van, csak a doki nem látta. Ennél biztosabbra sajna most nem mész semmivel.

Hüvelyi UH-val látnia kellett volna, de ha hasit csinált, akkor a legtöbbször csak a 7-8. héten látszik a baba!

Aztán az is lehet, hogy nem középidőben fogant meg! A tüneteid nagyon jók, ha ez lehet így mondani! :)

Drukkolok, hogy meg legyen az a baba!

Tesztelj még egyet!

2008. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél mégegy tesztet.Korai terhességet nem mindig lehet látni.Én is mikor elöszőr mentem nekemse látta az orvos.Így csináltam mégegy tesztet és az is pozítiv lett.Biztos,hogy babás lehetsz,mert akkor nem lennél rosszúl reggelente.De ha gondolod el is mehetsz másik dokihoz is és az mégjobban megnyugtathat,hogy mi is van valójában.
2008. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Hát remélem hogy tényleg azért vagyok rosszul mert baba van. Hüvelyit csinált...de ha elküld vérvételre akkor ő sem lehet ezek szerint biztos abban hogy nincs baba nem? Amúgy nagyon jó orvos. Ma veszek is egy tesztet.
2008. szept. 19. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hcg tesztből majd kiderül, hogy az vagy-e vagy sem. Bízz a dokidban.
2008. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem látta, én elmennék másik dokihoz! a tüneteid tényleg babára utalnak! Lehet, hogy nem középidőben fogant,ezért kisebb. Két hete voltál dokinál, vagy két hete késik?
2008. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hete késik! És most voltam dokinál. Már nem tudom mi van, el vagyok keseredve. :(
2008. szept. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!