Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy terhességi teszt nagyon...

Egy terhességi teszt nagyon drága?hogy tudnék úgy menni orvoshoz menni h anya ne tudja meg?ha a menstruáció 5napja már elmaradt a terhességi teszt már kimutatja ilyenkor már h terhes vagyok e?

Figyelt kérdés
2007. nov. 11. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tesztek úgy 800 ft-tól indulnak. Ha 5 napot késik és volt szexuális kapcsolatod, akkor a teszt már kimutatja a terhességet. Szóval vegyél egyet, és a reggeli vizelettel csináld meg.

Nem tudom hány éves vagy, de ha elmúltál 14 akkor anyukádnak nem kell tudnia, ha nőgyógyászhoz mész. Ha fiatalabb vagy, akkor igen, mivel a 14 éven aluliakkal való szexuális együtlétt elviekben tiltott.

Először csinálj tesztet és ha pozitív, akkor szólj anyukádnak vagy idősebb női rokonnak, segíteni fognak.

2007. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó az ár.a Gabriel típusú kb 720 ft,de szerintem ha gond van anyukáddal beszéld meg mielőbb!Szerintem már kimutatja,de ha utána se jön meg,tesztelj megint.A beszélgetést ne húzd sokáig!
2007. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom hány éves vagy, de a menszesz nem mindig pontos, pláne fiatalon, ha még nem állt be, és így nem feltétlenül sok az az 5 nap. Tudok olyat akinek megjött, aztán 3 hónapig semmi, aztán 2 hétre már a következő volt neki.

A tesztek nem olyan drágák, mondjuk ez viszonyítás kérdése, 1000 ft neked sok? Egyébként ezeknek az ára is változó. És nem feltétlenül kell patikában kérned, nagyárúházakban és drogériákban is árulnak ilyet, ott még válogthatsz is a polcokon.

Ha elmész dokihoz azt elvileg anyud nem tudja meg, hiszen ott van az orvosi titoktartás. Ha még fiatal vagy nyugodtan menj gyermeknőgyógyászhoz, ha van a közelben és ha még soha nem voltál nődokinál. Esetleg a barátnődet is megkérheted, hogy kísérjen el.

Aztán persze az is jó lenne, ha anyuddal is beszélgetnél ilyesmiról, pláne ha netalán beigazolódik a félelmed, de mindenképpen jó lenne ha olyan kapcsolatot tudnál kialakítani anyuddal, amiben a nőcis dolgokról tudtok dumálni.

2007. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elmeletileg ha az vagy es rendszeres a ciklusod kimutatja,de ha nem eleg sok a terhessegi hormonod mutathat negativat is.jobb lenne ha anyukaddal beszelnel,de elobb tesztelj,mert ha nincs gaz ne idegesitsd.de jobb lenne ha vedekeznel,es ezt anyuddal kene megbeszelned.
2007. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az általam ismert legolcsóbb teszt a medilab, 550Ft, de nem minden patika ezt árulja.Ha most nem is lennél terhes, én mindenképp beszélgetnék anyukáddal erről a dologról, mert a félszeg kérdésből ítélve talán még korai neked ez az együttlét a pároddal, és lehet, hogy nem vagy tisztában a védekezési formákkal. A te korodban gyereket vállalni oltári felelősség lenne!
2007. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarlak elkeseríteni, de az orvos azonkívül, hogy meghallgatja a panaszodat mást nem fog tenni veled, bár ezt sem teheti meg a szüleid nélkül. Attól, hogy esetleg még csak 14 éves vagy(lehet, hogy nem)de, ha a fogantatás pillanatában még nem voltál annyi, a gyermek apja nagyon megütheti a bokáját, ha kiderül, hogy ő az apa. A szüleidet is meghúrcolják, mert ők a felelősek érted.

Bármennyire nem tetszik el kell mondanod anyukádnak. Egyébként az orvosnak jelentenie kell, ha így történt, mert akkor nemi erőszaknak minősül, akkor is ha te is akartad. Ennek a büntetési tétele az apára nézve 5-10 év is lehet.

Máskor gondolkozz mielőtt cselekszel.Kívánom, hogy ne legyen baba, de véletlenek csak egyszer vannak.

2007. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

mit kell riogatni?

ha van esze a szexhez akkor tudjon egy-két dolgot a menstruációról is. amugy meg egy jó teszt 3-400 forint egy rossmannba.

2011. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Respect!

Egy ROMED terhességi tesztcsík 390-től van, de egy jó ROMED GYorsteszt kb 790-től kapható a gyógyszertában - ahol még gumit is diszkréten adnak mellé, szintén 3-400 Ft körül, ha már nagyon be van az illető indulva:P

2011. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1: A teszt nem drága, ha jó helyen veszed.

A mindennőnek oldalon 300-700 Ft között van az ára és megbízható.

2- Szerintem nem érdemes elhallgatni a dolgokat,később úgy is minden kiderül.

3. A ROMED tesztnek pont ez a lényege, hogy már az 1. napon is kimutathatja a terhességet.

Vegyél egyet, ne parázz!

CHEERS gumióvszer is elég olcsó ezen a weboldalon!

2011. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!