Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 13 napja késik hétfőn...

Nekem 13 napja késik hétfőn teszteltem 2 negatívat és tegnap is egy negatívat de tüneteim vannak hányinger hasszúrka és alul nagyon kemény a hasam lehet h nem muatta ki a tesz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz. Ha baba akkor azt már ő tutira látja.
2008. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy nincs még elég Hcg a szervezetedben. Ha nem jönne meg a héten, akkor menj el a dokihoz.

Szorítok! :)

2008. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)és van olyan közetek akinek szintén nem mutatta ki teszt csak az uh?
2008. szept. 19. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem nem mutatta ki a teszt anno,2napra rá mentem uh-ára,8hetes terhes voltam :)

Most az elmaradt mensi utáni 2.dik napon már kimutatta,akkor is egyet csináltam meg most is...

Minden jót,33hetes kismama

2008. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Menjél orvoshoz,nem akarlak elkeseríteni,de ha "becisztásodik" a petesejt,akkor is elmarad a mensi,fáj a has alsó része. Hidd el,én így jártam. Gyógyszerrel meghozták a mensit,kiürült a ciszta,azóta újra 28 naposak a ciklusaim.

2008. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a teszt nem mutatta ki. én azt mondom, hogy jövő héten menj el orvoshoz. Ha baba van, már látni fogja! ha mégsem, tényleg lehet ciszta, nekem már volt, és nekem ugyanez volt mint most neked!
2008. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nini24 ***** válasza:

Szia!


Lett babci a késésből? :) Nagyon remélem! :) Puszi!

2009. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!