Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik a menstruációm...

Miért késik a menstruációm már kb. 1 hete?

Figyelt kérdés

nagyon rettegegek attól hogy terhes vagyok!!!!!ha nem hatol be a pénisz akkor lehetek terhes?

a barátommal pettingeltünk és ő megujjazott és hát nem annyira de mégis fájt!!! rám feküdt és próbálkozott de nem sikerült talán egy kicsit ment be a pénisze!!!terhes lehetek?


2007. nov. 11. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azért késik mert ideges vagy és szerintem fiatal is, és még rendszertelen lehet a ciklusod!

Ha csak próbálkozott és nem élvezett el minimális az esély a teherbeesésre! Szerintem nem kell aggódnod. De ha mégis, akkor irány Dm, Rossmann vegyél egy tesztet!

2007. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Még annyit:

Teherbe esni a péniszből távozó előváladékkal és magömléssel lehet. Semmi mással sem. És egyedül akkor ha ez valamilyen módon a hüvelybe jut.

Max. az előváladék juthatott a hüvelybe, ha éppen akkor éppen abban a pillanatban volt a partnerednek. De az esély még akkor is csekély!

Talán nem a megfelelő pillanatban akartad elkezdeni a szexuális életedet. Mert ha fáj is - de szereted a partnered - nem érdekel, akkor is megteszed.

Tesztelj.

2007. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos nagyon ideges vagy,azt nem irtad h rendszeres e vagy nem.nekem volt hogy 2-3 honapot is kesett es nem voltam terhes.ha bement a penisze es azon elovaladek volt raadasul ovulacio kornyeken akkor nem kizart,vegyel tesztet vagy menj orvoshoz.
2007. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélyed a terhességre,de megvan rá!

Ha nem akarsz gyereket akkor mért nem védekeztek?

Az előváladék elég a terhességhez!

2007. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladékban is kellő mennyiségű spermium van. Az bőven elég, ha esetleg az ujján volt egy kis "adag" vagy ha a hüvelybemenethez odatette gumi nélkül. Esély csak akkor nem lenne a teherbesésre, ha pasi nem is menne a közeldbe. Még védekezés mellett is van rá esély.

Ha már 1 hetet késik, a teszt kimutatná. Szóval csinálj egy tesztet, és minden kiderül.

De az idegesség miatt is késhet.

2007. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A lényeg hogy ne légy ideges! Régen, úgy 17 éves koromban nekem is volt egy ilyen ügyem, pedig mi védekeztünk mindig és mégis rettegtem, mert késett már vagy 4-5 napja. Aztán megbeszélet ezt a barátnőmmel, meg a suli védőnőjével és megnyugtattak, másnap meg is jött, de vegyél tesztet, talán az megnyugtat. És természetesen az is előfordulhat, hogy nem állt még be neked. Fontos, hogy védekezzetek mindig! Nem olyan drága egy óvszer, vag egy csomag, szinte bárhol beszerezhető.

2007. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!