Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal már 4éve gumi...

A párommal már 4éve gumi nélkül csináljuk időben kiszál a párom, aztmondják sokan igy maradnak terhesek, de akkor én miért nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes akarsz lenni,akkor nem kell megszakítással védekezned.

Azért esnek így teherbe,mert nem igazán mebízható fogamzásgátló módszer,de úgy látszik Ti jól csináljátok,és a párod tényleg időben kiszáll.30 hetes kismami

2008. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de félre értettél,én nemakarok terhes lenni,csak kérdezem,hogy igy tényleg teherbe lehet esni,és én a 4év alatt miér nem estem teherbe?amúgy van már egy 4 éves fiunk,és mióta ő megszületett,azóta így csináljuk,és nem esek teherbe,csak kiváncsi vagyok.Köszönöm a választ
2008. szept. 18. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

(Mielőtt beszólsz a másiknak T. kérdező, inkább vizsgáld meg, hogy elég jól fogalmaztad-e meg a kérdésed, mert abból nem lehet ám eldönteni, hogy most akkor te terhes akarsz-e lenni vagy mégsem.)

Teherbe pedig tényleg azért nem esel, mert a párod ügyes! Mi már tíz éve megszakítással csináljuk, akkor lettem terhes, amikor tényleg akartuk is. Nem egy rossz módszer ez, csak ügyesen kell csinálni. A tablettákkal meg mérgezi magát a halál.

2008. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
T.válaszoló,szerintem neked kéne értelmezni a mondatokat és nem neked beszólni.amúgy meg nem kötelező válaszolnod.
2008. szept. 18. 13:55
 5/9 ketteske ***** válasza:
100%
Szerintem nem szólt be az első válaszoló, valóban kicsit félre lehet érteni, amit irtál. Ne legyél ilyen rosszindulatú. Egyébként mi 8 éve védekezünk megszakitással, és nekünk is nagyon jól müködik.
2008. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi több mint 5 évig szeretkeztünk a férjemmel megszakításos módszerrel, de nem lettem terhes. Most kezdtük el élesben is, és bízom benne, hogy hamarosan sikerülni fog. Azt, hogy miért nem estem teherbe nem tudom, de nem lett volna baj, ha sikerült volna, de akkor még nem volt tervbe. Sok sikert.
2008. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor bocsánatot kérek minden kedves válaszolótól,ha félre értettek valamit,elnézést még1x,csak érdekelt a dolog,hogy tényleg tehebe lehet esni így is,mert én nem esem teherbe,nem azért kérdeztem,mert én az szeretnék lenni,akkor bocsi mindenkinek és köszönöm a válaszokat.
2008. szept. 18. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon köszönöm kérdésedet, mert már kezdtem megijedni, hogy valami bajom van! Sokan írták, hogy megszakítással védekeztek és teherbe estek. Mi a párommal 7 évig védekeztünk (már nem védekezünk) így és én sem estem teherbe. Tehát mi is ügyesek voltunk! :))
2008. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is, már egy jó pár éve...:-)
2008. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!