Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok mennyi idő...

Ha terhes vagyok mennyi idő után vannak tünetek? /szédülés, hányinger/!

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen eltero! Vagyis mindenkinel mas. Van aki mar a fogantatastol produkalnak tuneteket es van olyan mint en. Nekem csak a 7. hettol voltak tunetek.


32 hetes kismami

2008. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen voltak először rosszulléteim, ami eltartott a 4. hónapig. Én úgy tudom, hogy 5 hetes korig nem jelentkezik általában senkinél hányás, émelygés, csak azután. Persze, aki nagyon akarja, reméli hogy terhes, az előbb is észrevehet magán a terhességre utaló jeleket :), de ezek nem hasonlítgatók ahhoz a nagyon kellemetlen időszakhoz, ami valóban a terhesség miatt van pechesebb kismamáknál.
2008. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél kb. a 6. héttől kezdődött a reggeltől estig tartó émelygés (szerencsére nem hánytam egyszer sem, de így is elég rossz volt). Szédülni nem szédültem, csak állandóan álmos voltam az első harmad végéig. A 13. hét után szépen elmúlt minden kellemetlenség, tele lettem energiával, tök jó volt. :D Most a 3. harmadban már érzem, hogy nehezedek, meg hát egy kicsit szétszórt is vagyok. :) Jó babavárást! :)
2008. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8. héttől éreztem erősen émelygést, hányni nem hánytam, de elég gáz, hogy a leglehetetlenebb helyzetekben jön rád az émelygés, de hát ez vele jár, ennyit ki lehet bírni.
2008. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!