Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sok barna sürü folyasom...

Nagyon sok barna sürü folyasom van. Miert?

Figyelt kérdés
ketnapig volt meg a mensim,vagyis verzes,az elmult ket napban nagyon sok barna folyasom van.Nem ertem hogy miert?Talan babat varok? Reggelente emelygek es van ugy hogy hanyok.Teszteltem corax-al,de sajnos negativ.Lehet meg remeny a babara?
2008. szept. 18. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szijjja!A barnázás a terhesség egyik fő jele,s nem kizárt,hogy a mensi elött pár nappal fogant meg a babókád vagy pont a mensinél.Nem egy példa van rá ezen az oldalon.A vérzés ezért volt,hogy csak 2 napig volt meg.Semmi sem kizárt!Olyan tesztet használj,ami 10s érzékenységü,de most várj vele szerintem Vasárnapig!


Szorítok érted!

2008. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-S VÁLASZOLÓ!

A koraterhességi tünetek nagyjából megegyeznek a menstruáció előtti tünetekkel, nehéz megkülönböztetni őket. Dr. Laufer Gábor nőgyógyász elmondta, hogy a terhesség egyik legkorábbi jele lehet a beágyazódási vérzés (csöpögés), amely a fogamzás utáni 6-12. nap között jelentkezhet. 1-2 héttel a teherbe esés után a mellek duzzadása és fájdalma figyelhető meg. Már egy héttel a fogamzás után érezhető fáradtság, fejfájás, a hányinger pedig 2-8 héttel a teherbe esés után kezdődik. Természetesen a leggyanúsabb az, ha nem jön meg a menstruáció.


Remélem igy még inkább segitettem!


Pusssy

2008. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!