Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes megcsináltatni az...

Érdemes megcsináltatni az átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
9 hónapja próbálkozunk, már majdnem alávetettem magam az átjárhatósági vizsgálatnak, de közben kiderült, hogy a férjemnél sincs minden rendben. Érdemes várni amíg ő rendbe jön (pár hónap az urológus szerint), vagy azért érdemes nekem is folytatni a vizsgálatot?
2008. szept. 17. 18:48
 1/3 A kérdező kommentje:
mert nagyon félek tőle ...
2008. szept. 17. 18:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hasonló cipőben járok, azzal a különbséggel, hogy mi még nem tudjuk, hogy a páromnál minden rendben van-e. Ez volt az első clostis hónap, előtte fél évig próbálkoztunk már, a hő és ovu teszt alapján van pé, de mégsem jött össze...

Én is hasonlóan tartok tőle, de nálunk vagy a ciklus 2. felével, vagy a párommal, vagy az átjárhatósággal lehet gond. Egy szó mint száz, szerintem várjátok meg, míg a férjed "rendbejön", addig próbálkozzatok, hátha! Még utána is alávetheted magad a beavatkozásnak.

Nálunk pl. édesanyámnak volt átjárhatóságija, közel 30 éve, Ő azt mondta, hogy kicsit kellemetlen, de megérte, mert így lettem én!

Remélem egy kicsit tudtam segíteni!

2008. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltasd meg, nem olyan vészes, ki lehet birni. Ha azt a pár hónapot kivárod, és aztán mégsem jön össze, akkor bánni fogod hogy nem vagy még tul rajta. Nagyon sokszor mind a kettö félnél nem stimmel valami, ami lehet külön-külön nem is volna akkora gond, de ha párosul, akkor már szinte semmi esély a babára, jobb mindent minél elöbb tisztán látni. Nálunk is ez volt a helyzet, férjemnél és nálam is volt probléma.
2008. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!