Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtudom hogy babám lesz...

Ha megtudom hogy babám lesz mennyi idő után érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvetted a tesztet és pozitívat mutatott akkor érdemes másnap felkeresni egy Nőgyógyászt,hogy minden rendben van-e veletek.Szerintem így helyes!
2008. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válasszal maxi egyetértek! Van olyan, aki még vár egy-két hetet, mert: "ráér, úgyis még korai a terhesség". Egy: hogy bírják ki?? Kettő: ha gond van, pl.: méhen kívüli, akkor minnél előbb jobb tenni valamit. (Ilyet persze senkinek sem kívánok.)
2008. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végülis elmehetsz akár másnap is. Nekem az orvosom mondta, hogy ha van egy + tesztem akkor várjak még két hetet és utána menjek, mert addig úgysem lát semmit csak a petezsákot de abból még bármi lehet. Az első terhességemnél az 5. héten voltam, petezsák volt, de szívhang még nem. (Azt egyébként is csak a 6-7 héttől lehet hallani.)Sajnos a következő alkalommal sem volt szívhang, missed ab. lett a vége. Sajnos!!!!!!!!
2008. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kimaradt mensi utáni 2. héten.

21 hetes kismama

2008. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.én csináltam tesztet a kimaradt mensi után 2.dik nap,rá 2hétre mentem orvoshoz,ő pedig a köv.héten uhára.Akkor voltam 6hetes és volt szívhang is..:)

Minden jót

33hetes kismama

2008. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!