Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hová menjek, hogy minél...

Hová menjek, hogy minél hamarabb megvizsgáljanak?

Figyelt kérdés
A "szakrendelőben nem fogadnak ... " kérdést én írtam, de elfelejtettem hozzá tenni, hogy Miskolci vagyok, és ha terhes vagyok 7 hetes, de nem akarnak megvizsgálni, "semmivel nem leszünk elkésve, ha később jön" szöveggel ráz le az asszisztens nő, ezen kívül meg sem hallgat. Az első kedves válaszoló nőgyógyász elsősegélyt ajánlott. Van ilyen Miskolcon? Hol tudnék utána nézni? Mit tegyek hogy megvizsgáljanak?
2007. nov. 10. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szia en irtam,sajnos nem tudom hogy van e miskolcon ilyen.en irtam az elobb.ha ok igy,te csinalj igy:menj a korhazba,a nogyogyasztra egyenesen,es mondd meg hogy nagyon rosszul vagy faj a hasad jatsz ra egy kicsit mondd meg hogy nemtudod mi lehet veled,de nem birod mar.mond hogy telefonaltal a szakrendelobe es nem fogadnak.ott majd valaki megvizsgal,mert nem hagyhatnak igy senkit.esetleg hozzateheted hogy tesztet csinaltal de egy pozitiv egy negativ lett es nem is tudod h mi van.jatsz ra es megneznek,masnem aztmondjak h terhes vagy,vagy azt h nem.es adnak fajd csillapitot.vagy hivd fel a rendelot mondd meg a nonek hogy tesztet csinaltal pozitiv de nagyon rosszul vagy es adjon idopontot elobb mert napok ota igy vagy,es a doki nem is tud rolad.
2007. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én miskolci vagyok szerintem menjél el a két korház közül valamelyik szülészet-nögyógyászati osztályra és mond el nekik a panaszaidat mert ha ennyire fáj akkor az nem tul jó dolog,nem akarlak megilyeszteni de lehet méhen kivüli terhesség is .Kötelesek ellátni!Sok sikert ,remélem minden rendben van.
2007. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!