Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember 16-án jött meg rendes időpontban utoljára. A következő mensim 5napi késéssel jött meg(előtte sosem késett), de akkor még nem tudta meg mondani a doki, hogy igen vagy nem. Szerinte túl korai volt még, és a teszt is negativ volt. Azóta is folyamatosan megvan minden tünetem(mell feszülés, kiduzzadt mirigyek, elszineződött bimbó, lilás nemiszerv, fáradtság, ingerlékenység és még sorolhatnám). Következő mensim 12én kellene legyen. Jó időben próbállkozunk, és sok esély van rá, h az legyek:) Csinálljak ujjabb tesztet? Kicsit félek, h negativ lesz:) Segitsetek!
2007. nov. 10. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
na en is igy vagyok,de en nem tesztelek meg mert a sok negativ utan nem akarok tobb csalodast.jobb orulni varatlanul mint keseregni mert mast vartal.es minek is kidobalni a penzt tesztekre mikor ha nem jon meg elmesz a dokihoz ugyis megmondja ha az vagy,es onnantol lesz mire kolteni meg az utolso filleredet is.turelem
2007. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is probálj megnyugodni, mert ha várandós vagy nem tesz jót sem a babának sem neked az idegeskedés.

Amig megvannak a tüneteid és nem vérzel nem görcsölsz akkor minden esélyed meg van, hogy terhes vagy. Szóval nyugi és sok sikert!

2007. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyan ebben a cipőben topogok én is! Az időpontok is teljesen stimmelnek! Nekem sem tudja megmondani a doki mi van. A teszt negatív nekem.Annyit tud hogy nagyobb a méh, és vastag a nyálkahártya. DE a doki szerint esélyem van rá hogy terhesség. Azt mondta bírjam ki még egy hétig. 13. ig. akkor már meg tudja állítólag állapítani. Kíváncsi leszek mit mond.
2007. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
A kérdező vagyok. Az utolsó válaszadónak üzenem, hogy valahogy jelezzen egy kérdés formájában, ha kedden megjön az orvostól. Nagyon izgulok érte. Irdd azt, hogy valasz Beának az egycipőben járunkra? OK? Előre is kösz! És sok sikert és egy egészséges babát kivánok!
2007. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Nekem is késik, és most voltam pár vizsgálaton, de a doki semmit nem mond. szóval hasonló cipőben járunk, de neked legalább egyértelm tüneteid vannak... Így gondolom, nálad valószínűbb a baba!:)
2007. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!