Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetek, ha a szakrendelőb...

Mit tehetek, ha a szakrendelőben időpont nélkül nem fogadnak, magánorvosra nincs pénzem?

Figyelt kérdés
Szinte minden terhességi tünetem meg van, tesztet csináltam, de alig láthatóán jelent meg a 2. csík, utána csináltam még 1-et az negatív lett. reggelente jól vagyok délelőttre belázasodom, hányinger és has görcsök kíséretében, délutánra jól vagyok, este megint nagyon rosszul. A jobb oldalom bordámtól a csípőmig nagyon fáj. Szakrendelőben időpont nélkül nem fogadnak, és csak 3 hétre kaptam. Mit tehetek? Addig szenvedjek? És ha nem vagyok terhes valami más problémám van? A háziorvostól kérhetek beutalót? Előbb fognak fogadni? Kérlek segítsetek. Köszönöm.
2007. nov. 10. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a baratnom is igy volt o elment a korhazba es a korhazi ugyeleten elmodta ha milyen rosszul van napok ota,neki is idoponto kesore adtak.ott megsajnaltak es egy nodoki megnezte,8 hetes terhes.nem tudom hol laksz v hogy ott hogy mukodik,nincs nogyogyaszati elsosegely?
2007. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A XVII. ker-hez tartozom, ott is időpontot adnak de ha sürgős esetről van szó fogadnak csak várni kell.
2007. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy a házi orvos a megoldás. Elmondod a panaszaidat és ha jogosnak találja, nem is kell kérned a beutalót, Ő magától is meg fogja irni. Beutalóval pedig fogadnak a szakrendelőben.
2007. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Házi orvos!!!! Úgy már nem küldhetnek el.
2007. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!