Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon sürű, fehér krémes...

Nagyon sürű, fehér krémes folyás mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A ciklus közepe felé? Ilyen még nem volt. Nem büdi, meg nem is sárga? De vmi brutálisan sok...
2008. szept. 17. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet egy gombás fertőzés.Nekem az volt, nem feltétlenül büdi, de nekem viszketett is.
2008. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem is viszket!!!!!!!!!!!!
2008. szept. 17. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia... nekem a peteérésem szokott ilyen formában jelentkezni minden hónapban. nekem nem tojásfehérje szerű hanem ilyen sűrű fehér és krémes. és brutálisan sok. lehetséges hogy neked is ez van de ha aggódsz menj el nődokihoz ő majd biztosat mond. sok sikert! :)
2008. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves vagy! Megnyugodtam...


Most vagyok a 2. clostys hónapom után most tartok szünetet de ilyen még nem volt.

2008. szept. 17. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ebben a hónapban ilyen folyásom volt, és nagyon viszketett. Elmentem dokihoz aki adott egy krémet, mert valami fertőzésem volt. Azóta jobban vagyok!
2008. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értétek már meg, hogy nekem nem viszket, nem is szúr nem is ég, nem is büdi és nem sárga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Csak ott van és sürű, extra krémes. Így is stresszes vagyok , hogy mi lehet ez de biztos , hogy nem gomba!!

2008. szept. 17. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is peteéréskor szokott ilyen lenni.
2008. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!