Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS sorstársaim, milyen...

PCOS sorstársaim, milyen ciklus hosszal sikerült teherbe esnetek, és hányadik nap volt a PÉ, milyen sűrűn voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó sok kérdés :-D

ciklus:41 napos

pé:27.napon

másnaponta együttlét

baba 11 hós

azóta már meg is műtöttek, most kistesó projekt van :-D

2010. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

34-45nap között. Peteérés kb a 25-28 napon volt, mindig másként. 2003óta próbálkoztunk. Szerencsére ovulációs teszttel tudtam nézni a peteérést. Így sikerült a babó.

Hozzátenném pont előtte kezdtem el szedni Meforalt, lehet ez segített.

Üdv:

5hónapos tökmag anyukája

2010. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm csajok, hogy megnyugtattatok!! nekem a met szedése óta 41 napos a ciklusom (előtte 70-80) akkor van rá esély!

Gratulálok a babákhoz!!!!

2010. márc. 30. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
szia!nekem nagyon össze vissza ciklusaim voltak, kb egy évben 4x menstruáltam. volt olyan h 2 honapban egymás után, de utánna 4hónapig nem szoval totál káosz...2009 márciusában abbahagytam a fogamzásgátlót, mondván h ugysem esek könnyen teherbe(az orvosok is mindig azt mondták h nehéz menet lesz...)de ha összejön akkor szuper(de nem kimondottan babaprojekt miatt hagytam abba a bogyót), ha nem akkor kb 2-3 év és lombik program. áprilisban volt egy vérzésem,aztán juliusban. egyáltalán nem figyeltünk peteérést, az együttléteink gyakorisága is változó volt(volt időszak h 2naponta, de volt h hetente, ahogy összejött)aztán november elején kezdtem magam furcsán érezni, s mivel juli ota nem menstruáltam, csináltam egy tetszet...pozitiv...másnap az orvos megerősitette h 10hetes babás vagyok már!!!mondta is h ilyen ciklus mellett ez kisebb csoda, s örüljek neki:)azóta is tart a boldogság,s immár 33hetes vagyok. csodák márpedig vannak, nem szabad feladni, és látod, nekünk is akkor jött össze,mikor nem stresszeltünk rajta! kivánom a legjobbakat!
2010. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy! boldog babázást:D
2010. márc. 30. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Met előtt 60 napos ciklusok. aztán másfél év kellett (met+Avandamet ) mire beállt. 1. gyerkőc 8 hónap próbálkozás után jött 38-41 napos ciklusok mellett.

A második most olyan 8 hetes pocaklakó, 2. próbálkozásra sikeredett szintén kb. 40 napos ciklus mellett, a 24. napon fogant.

2010. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!