Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit adjak a dokimnak egy...

Mennyit adjak a dokimnak egy HSG vizsgálatért?

Figyelt kérdés
Se túl sokat, se túl keveset nem akarok adni, nem szeretnék egyik miatt se kellemetlen helyzetbe kerülni.
2008. szept. 17. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csináltak ilyet, én akkor 10.000 ft-ot adtam pluszban. Mert ugye, előtte amikor beutalt, akkor is kapott, meg utána a kontrollon is. Örült ennek az összegnek is. Szerintem ennyi bőven elég, főleg, h. kórházban csinálja, nem saját eszközzel.

Sok sikert!

2008. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is jó a 10-es,bőven.
2008. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is éppen ennyit gondolta. ( Főleg, hogy a magánrendelésért is kapott múlt héten ennyit
2008. szept. 17. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a kórházban csinálják akkor NEM kell pénzt adni! TBre megy! Énis magánhoz járok,de a kórházban csinálta így nem kell fizetni!
2008. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!