Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív, lehet még...

Halvány pozitív, lehet még menstruáció?

Figyelt kérdés

Egy hete késik a mensim ma reggel teszteltem és nagyon halványan megjelent a 2. csík is, terhes vagyok?

Mennyi az esélye annak hogy esetleg még megjön a mensim a napokban?


2010. márc. 27. 08:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:))Ne aggódj!
2010. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy volt!3 naponta teszteltem és mindig egyre erősebb lett az eredményem így el is hittem, hogy tényleg jön a baba:)! Te is biztos, h így leszel!- Gyorsan hozzá lehet szokni a gondolathoz!!!:) Aztán 5 hetesen uh-n láttam a mi "pöttyünket"!!!! Nincs mégegy ilyen érzés:):)!


7 hetes kismami, aki már elhiszi:)

2010. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jajj Istenem 5 év után!!!Te szegény elhiszem h nem mersz örülni Én 2 év után sem nagyon tudnám elhinni:)Nyugodj meg biztos minden ok ott baba van szorítok h minden rendben legyen:)
2010. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

10 nap eltelt és megint megindult a vérzésem, igaz világos barnás rózsaszínes, meg nem görcsölök!

De mitől van ez ha egyszer pozi lett a teszt?

Spontán vetélés?

2010. márc. 30. 08:59
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia,annyira sajnálom,hogy megint vérzel!Szerintem inkább a dokit kérdezd meg,mert laikusként nem nagyon tudunk hozzá szólni.A barátnőmnek három esetben történt így,mint nálad és aztán megelégelte,addig is ment dokihoz mondjuk,de az nagy ívben lekakkantotta,ezért dokit váltott,ő elküldte vizsgálatra és kiderült,hogy valami sárga test,vagy hormon problémája van,szedett valamit és a következő terhessége zavartalanul zajlott,csak azt nem értem,hogy ehhez a dokinak miért kellett három spontán vetélést végig kísérnie,embertelenek azért sok esetben.A teherbeesés nála is minden esetben sikerült,tehát nem ez okozta a bajt,csak a babát nem tudta kihordani.Azóta két gyönyörű kislánya van.
2010. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

De most megyek is a dokihoz mert most még csak ép hogy valami barna van lehet még meg van a baba, aztán ad valamit rá hogy ne menjen el!

2010. márc. 30. 09:29
 17/20 anonim ***** válasza:
Szia,előző vagyok,ha csak barnázás,akkor az simán lehet baba,mert az elsőnél nekem is volt ilyen.Szorítok és kérlek írd meg mi volt,mert nagyon aggódok értetek!Kriszta
2010. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Na voltam dokinál azt mondta ő tapintásra nem érez semmit kérdezte biztos pozi lett e a teszt, mondtam igen!

csütörtökön megyek uh-ra!

De m,ár meg fog jönni érzem görcsölök meg erősseben folyik!

Úgy hosz szerintem legközelebb! :(:(:(

2010. márc. 30. 11:32
 19/20 A kérdező kommentje:

Ezt írta a doki a papírra mit jelent tudja valaki?

R-nagy ut. af-ben szab. környezetben?

2010. márc. 30. 11:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,hogy ezt mondta doki.Én nem tudom,hogy mit jelent,de majd írd meg mi volt az uh.után.Szorítok!Kriszti
2010. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!