Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek babás?

Szerintetek lehetek babás?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom,de ma kíváncsiságból csináltam egy 10-es érzékenységű tesztet.. 5 perc után ránéztem és a második vonal nagyon halványan de látszik. Megmutattam a páromnak és ő is látta.. Szerintetek van rá esély hogy babás lettem? Nagyon megjön érzésem van egész nap, meg leszakad a derekam, meg sokat járok pisilni. A hőm 10 napja 37,2. Szerintetek? A nagyon halvány csík jelenthet babát?
2010. márc. 26. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21:56-os vagyok! Nekem van egy lányom vele nem volt ilyen problémám de sokaknak van megjön érzése. Ha van otthon magne b6-od akkor vegyél be belőle egyet. Ha babás vagy s görcsölsz akkor a doki is ezt tanácsolja.
2010. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek szerinted miért lett pár óra után halvány második csík ha mégsem volt babás? Csalhat egy idő után a teszt?
2010. márc. 26. 22:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Én pont ma olvastam a tesztem papirját ( amit reggel csinálok meg) s azt irja,hogy időn tul nem szabad megnézni mert fals eredményt adhat...
2010. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát én abban bízom hogy a hőm nem véletlenül van fent lassan 11 napja 37 felett.. De azért még nem merek örülni..
2010. márc. 26. 22:11
 15/17 anonim ***** válasza:
21:56-os ismét:)! Ismételd meg a tesztet! Aztán ird meg mi volt.. drukkolok meg magamanak is a holnapi tesztemhez!! Jó éjt!
2010. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem is kimutatta már meni leőtt 5 nappal mind a 6 babát (3-t elvesztettünk)


gratulálok sok boldogságot

2010. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem is volt 2 éve egy spontán vetélésem majd három hónappal rá terhes lettem és az is csak egy halvány csík volt.Most meg már itt játszik mellettem a 7 hónapos kisfiam.Ne terheld magad meg és szerintem minden rendbe lesz.Szedj vitamint.

2010. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!