Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4. -ére nem várom, akkor...

Ha 4. -ére nem várom, akkor már lehet érzékeny a mellem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem lehet terhességi tünet, még a beágyazódás sem történt meg, hacsak nem extra korán volt a peteérésed valami miatt...
2010. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 4.-re várom,és már borzasztóan érzékenyek a melleim,rájuk feküdni is alig birok.Szerintem fájhat a melled már ilyenkor,ha korábban volt peteérésed és babás vagy azért,ha menszesz előtt állsz,akkor meg azért4De kívánom,hogy baba legyen!Megy a drukk!:)
2010. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a mellbimbóim érzékenyek, de mensi elött soha nem szokott az lenni. A 2. válaszolonak is megy a drukk!!!!!:)
2010. márc. 26. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 4.-re nem várom, de nekem semmi tünetem sincs. Ovutesztet használtam, s az szerint a 10. cn-on volt ovum.
2010. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 4-re nem várom. Nekem ovutól menziig mindig kicsit érzékenyebb, de most ovuszerű fájdalmam van hozzá, és a mellbimbóm fáj. Kíváncsi leszek...
2010. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki különböző, de nekem pl. a 10. dpo előtt még sose volt tünetem, onnantól kezdve viszont folyamatosan.
2010. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!