Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mikor teszteljek?

Terhes vagyok? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nem félidőben van a pé, hanem a ciklus 10.-12.napján. Megszakítással voltunk ugyan, de miután elélvezett visszatette. 2hét 1nap telt el az aktus óta(akinek félidőben van a pé nekik ilyenkor marad el, ezért gondolkoztam azon, hogy már lehet kimutatná nekem a teszt). Vagy várjam meg a csütörtököt? Vagy még akkor se teszteljek?

A melleim a napokban megnőttek, és eddig lógtak, most van tartásuk. Meg már nem elég a napi 1-2x étkezés, ez is az utóbbi napokban tűnt fel.


2010. márc. 26. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:

azt kifelejtettem hogy nekem sose szokott megduzzadva lenni a mellem, max a bimbó mikor még nőtt, vagy amikor fogamzásgátlót szedtem.


hőmet kíváncsiságból megnéztem tegnap előtt is meg tegnap is, és 37.2 volt, tudom így nem sokat érek vele, viszont azt tudom hogy mensi előtt se szokott ennyire fent lenni, mert azzal tisztába vagyok hogy ezek mensi jelek is. De mint a mell növése is, az nekem még pénél se nő.

2010. márc. 26. 13:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Probálkozz, de ha nem mutat semmit, akkor a következőt csak csütörtökön csináld.
2010. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teszteltél írd meg az eredményt, mert lehetséges a terhesség.
2010. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenhogy megírom, valószínű szerdán tesztelek, de lehet hogy már előbb is, mert ha terhes vagyok akkor elevit:)
2010. márc. 26. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2010. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még semmi, majd vasárnap tesztelek, ma vagy holnap esedékes a mensi. majd írok hogy mi lett.
2010. márc. 31. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!