Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy baba van?

Lehetséges hogy baba van?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom.A méhszájam tegnapelött meg még tegnap is középen félig nyitva volt,de ma már nem is érem el.Kicsit érzek görcsölgetést,de nem olyan vészes.Szerintetek reménykedhetek,hogy össze jött a baba?
2010. márc. 26. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet :)


azért majd, hogy okuljunk, írd meg, ha tudod az eredményt. bár szerintem tesztelhetsz is

2010. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy csak Lily tesztem van és az 25-ös.Igy nem merem még ellönni,majd ha késik már pár napot.Köszönöm a választ.
2010. márc. 26. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, lehet, hogy a 25-ös még nem mutatná
2010. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kedves kérdező, kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél. Hogyan vizsgálod a méhszájadat?
2010. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező!A lilivel nemvárt napjátol lehet tesztelni.Nekem előtte 1nappal kimutatta.Sok sikert:-)
2010. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Azért én várok pár napot a teszteléssel,mert elöfordult már hogy késett jo pár napot.Annak aki kérdezte,hogy tapintom ki a méhszájam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Mindenkinek aki azt akarja+tesztet kivánok.:)

2010. márc. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!