Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett peteérés?

Mikor lehetett peteérés?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 25. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
21.nap szerintem.
2010. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is 21-22.
2010. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy a 13-14. nap körül.
2010. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi

Azon a hétvégén, amit írtatok nagyon fájt a petefészkem, tehát én is azt tartom esélyesnek. De együtt lenni nem nagyon tudtunk.

Lehte így esély a babára?

Már annyira elkeseredtem.

A környezetemben mindenki terhes, én meg nem tudok teherbe esni. Ez olyan nyomasztó érzés.

Kezdek kikészülni és belefáradni a vágyakozásba.

Van még valaki hasonló helyzetben?

2010. márc. 25. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 16. nap környékén volt peteérésed. Az utolsó kérdésedre igen, én is úgy vagyok ahogy te! Tavaly nyáron volt egy missed ab-om 8 hetesen. Akkor még két másik barátnőm is terhes lett. Nekik azóta már megvan a kicsi. És olyan rossz látni hogy nekik ott van a baba, mi meg nyár óta csak próbálkozunk de nem jön össze a baba. Na de majd talán ebbe a hónapba! :)Ti mióta próbálkoztok?
2010. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is együttérzek veled.
2010. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget

Kedves 7:10-es.

nagyon sajnálom, ami veled történt. Elhiszem, hogy a szíved szakad meg a kicsik láttán. Sajnos ezt a fájdalmat csak egy kicsi baba tudná neked feledtetni.

Sok sikert és kitartást kívánok neked!

Remélem nemsokára már mindketten babával a pocakunkban írogatunk a terhesség témakörbe.

szia

2010. márc. 28. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!