Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin szint mellett...

Magas prolaktin szint mellett teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

vis van rá esély hogy sikerüljön a baba?

mert voltam már terhes 1 éve körül akkor voltam a laborba. akkor is magas volt de nem foglalkozott vele a doki. és sajnos el is ment a baba. most kikönyörögtem 1 újabb labort, és most is magas a prolaktinom 1244mU/l de most elküldött az endokrinológiára de ott viszont májusba kaptam időpontot.

teljesen el vok keseredve. volt már vki hasonló helyzetben?

sikerülhet a baba? mi lehet a bajom,... pár szót írhatna aki volt már hasonló helyzetben.. köszi


2010. márc. 25. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem hasonló helyzetem volt a nyáron, bár nem a prolaktinom volt magas, hanem a tesztoszteronom, de a baba nálunk is elment. Ekkor derült ki a pco-m. Tudom, hogy rémes a várakozás, de először ki kell deríteni a magas prolaktin okát és kezelni kell, mielőtt babát akartok, mert a kockázat túl nagy...nálam meglepődtek, hogy a prolaktinom nem volt magas - mintha az is általános tünet lenne ilyenkor, de nem tudom.
2010. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
500körüli érték jó (talán 471?) És nekem 800 volt. Kaptam rá bromocriptint és +még clostit is kellett szednem. Első hónapban terhes lettem. Már 7,5 éves
2010. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bnőmnek sajnos nem sikerült teherbe esnie magas prolaktinnal.
2010. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok. A megengedett kétszerese a prolaktinom. A doki azt mondta, hogy ez is lehet ok arra, hogy valaki nem esik teherbe. Én is bromot kaptam rá.

2010. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg az endokrinológia nem tisztázta, addig ne akarj teherbe esni. Nekem a magas prolactint microadenoma okozta, a bromo helyrehozta, utána a terhességem zavartalan volt. Próbálj nem elkeseredni, és türelmesnek lenni, tudom, nem könnyű. Az endokrinológián igazán értenek ehhez és helyre fogsz jönni!
2010. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

csak olyan nehéz. két éve próbálkozunk. igaz 1 éve sikerült volna ha kezelnek. de az orvosok nagyon le sem szarják, csak ha pénzt látnak.

sajnos ez a baj..

2010. márc. 26. 14:27
 7/8 anonim válasza:
Pont ezt akartam kérdezni én is. Másfél éve nem sikerült még semmi. Voltam dominál írt fel vizsgákat magas a prolaktimom. Írt gyógyszert egy hónapra s megkell ismeteljem a testet. De nm mondta h e miatt nm sikerült még. Remélem h hejre áll. S utanna osszejon.
2016. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy nektek h végződött??
2016. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!